Banner

Banner

Titulli Nora Istrefi ft. Robert Berisha - Ska inat
Ndëgjuar 14,030,654
Shkarkuar 548
Pëlqyer 44,465
Publikuar 18/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Nora Istrefi & Robert Berisha - Ska Inat

Thank you Kosova Motors & Mi-Da Grand Motors

NoraIstrefi #RobertBerisha #SkaInat #Entermedia #Bzzz

iTunes: http://smarturl.it/iTunesSkaInat
Spotify: http://smarturl.it/SpotifySkaInat
Amazon: http://smarturl.it/AmazonSkaInat
Deezer: http://smarturl.it/DeezerSkaInat
Google Play: http://smarturl.it/GooglePlaySkaInat

Video by: Entermedia
Produced by: BigBang
Music & Text: EF
Published by: Bzzz Entertainment

Thank you to Era Istrefi, Vig Poppa and Seven Saraqi.

http://smarturl.it/FacebookNoraIstrefi
http://smarturl.it/InstagramNoraIstrefi
http://smarturl.it/TwitterNoraIstrefi

**********

(C) Bzzz Entertainment 2017

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store