Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Veq Te Nana
Ndëgjuar 1,688,513
Shkarkuar 1,614
Pëlqyer 3,972
Publikuar 27/10/2017

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia


VizioniLibonia
Aferdita Demaku

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store