Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mire
Ndëgjuar 9,589,344
Shkarkuar 8,058
Pëlqyer 36,980
Publikuar 29/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Music by: Irkenc Hyka
Lyrics by: Petro Xhori
Mixing by: Jojo
Video by: Max Production
Accordion by: Fatjon Qelibari
Styling: Xhensila, Niko Komani
Styling: Irkenc, Ervis Agolli
Make up: Studio Selma
Hair:Jetmira dushixhensila si te jem mir
irkenc hyka si te jem mir
irkenc ft xhensila
si te jem mir
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store