Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati ft Lyrical Son - Sonte
Ndëgjuar 4,935,150
Shkarkuar 3,447
Pëlqyer 16,791
Publikuar 05/08/2017

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

REDBOX Entertainment (http://smarturl.it/REDBOX)
Produced by: Big Bang
Melody & Lyrics: Ronela & Lyrical Son

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store