Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft MUMA - CULO
Ndëgjuar 4,993,343
Shkarkuar 2,500
Pëlqyer 27,478
Publikuar 03/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Get the song here https://AcromaxMedia.lnk.to/CULO
Music & Arrangement: Alfred Sula
Lyrics: MUMA
Production by: AS Recording Studio
Styling: Joni Peci
Video: Max Production
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store