Banner

Banner

Titulli Nasty D - Mas teje Mas meje
Ndëgjuar 63,565
Shkarkuar 383
Pëlqyer 1,007
Publikuar 10/11/2017

Informatat e këngës
Produced by : Bergin Demaj
Lyrics & Melody : Nasty D
Beat : DorantBeats
Executive Producer : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Language : Albanian

https://www.instagram.com/nastydgram/
https://www.facebook.com/NastyDofficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store