Banner

Banner

Titulli Lindon Berisha - Merri krejt
Ndëgjuar 647,174
Shkarkuar 148
Pëlqyer 6,575
Publikuar 12/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Music produced by: Darko Dimitrov
Lyrics: Lindon
Video by: BMA Brothers
Directed by: Mert Arsllani
Special thanks to: Mr.Rex Fashion

© & ℗ REONE & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store