Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Qerpikun me rrema
Ndëgjuar 81,500
Shkarkuar 778
Pëlqyer 188
Publikuar 04/12/2017

Informatat e këngës
Produksioni Arboni: http://www.facebook.com/ProduksioniARBONI https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store