Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Shpirt
Ndëgjuar 902,107
Shkarkuar 1,808
Pëlqyer 2,798
Publikuar 01/06/2017

Informatat e këngës
Prodhim origjinal i Vizioni&Libonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store