Banner

Banner

Titulli Gili - Hajt hajt dashni
Ndëgjuar 644,410
Shkarkuar 72
Pëlqyer 1,296
Publikuar 09/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika & Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Alban Furtuna
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store