Banner

Banner

Titulli Muharrem Ahmeti - Syte
Ndëgjuar 5,882,141
Shkarkuar 3,771
Pëlqyer 20,524
Publikuar 11/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika & Orkestrimi : Samuel Kodra
Teksti : Sebastiana Brecani
Ney : Mandi Xhambazi
Saz : Liri Ketit
Production By : ES Recording
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store