Banner

Banner

Titulli Lori - Dashuri
Ndëgjuar 48,426
Shkarkuar 603
Pëlqyer 155
Publikuar 16/12/2017

Informatat e këngës
Lori - Dashuri
Programi festiv Labia 2018
Official music video
Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download & Listen : http://smarturl.it/Labia2018?IQid=you...
Download :
iTunes : http://smarturl.it/Labia2018/itunes
Amazon : http://smarturl.it/Labia2018/amazonmusicbuy
Premier Songs: https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify :http://smarturl.it/Labia2018/spotify
Apple Music : http://smarturl.it/Labia2018/applemusic
Dezzere: http://smarturl.it/Labia2018/deezer

..................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store