Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft Yll Baka - Cohu kerceni
Ndëgjuar 6,320,667
Shkarkuar 372
Pëlqyer 34,054
Publikuar 13/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

𝗦𝗵𝗶𝗸𝗼𝗻𝗶 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗻𝗲 :
► https://fanlink.to/FilmiFalco

____________________________


Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni


____________________________

✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼
► http://smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/CohuKerceniONLINE

____________________________

🎵 Muzika: Irkenc Hyka
🎵 Lyrics: Bes Kallaku, Olsi Bylyku
🎵 Sax: Vis Shkodrani
🎥 Video: Adi Grishaj

✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with BES KALLAKU :
Instagram ► https://instagram.com/bes_kallaku

🎤 Connect with YLLI BAKA :
Instagram ► https://www.instagram.com/yllibakaaa/

🎵 Connect with IRKENC HYKA :
Instagram ► https://www.instagram.com/irkenc.hyka/

🎵 Connect with OLSI BYLYKU :
Instagram ► https://www.instagram.com/olsibylyku1/

🎵 Connect with VIS SHKODRANI :
Instagram ► https://www.instagram.com/visi_sax/

🎥 Connect with ADI GRISHAJ :
Instagram ► https://www.instagram.com/adi.mov/

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

Teksti / Lyrics :

A e di se c'thot refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se ktu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni cohu kerceni.

Kenga, ca thot kenga
Ma do shpirti ma do zemra
Hajde hajde futu brenda
Hajd shiko si duket gjendja.

Yes, yes, yes, do kercej der ne mengjes.
Yes, yes, yes, do kercej deri sa t'vdes

Dale, dale Babale, opo dale dale Babale.
Frymen ma ma ma ndale
Kalle lale, kalle lale

Refreni.
A e di se cthot refreni?
.......

Besi:
Kenga ca thot kenga ma do shpirti ma do zemra.....

Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Nje tradit e ka shqiptari
Kush te paguaje i pari

Dale dale Babale....


____________________________℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#beskallaku #cohukerceni #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store