Banner

Banner

Titulli 2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
Ndëgjuar 3,993,423
Shkarkuar 3,990
Pëlqyer 16,723
Publikuar 14/04/2018

Informatat e këngës
Text: 2Ton & Lindon
Music: 2Ton, Cruel P
Metro Music
Video: Max Production
Available on:
https://www.deezer.com/us/album/61377262
https://open.spotify.com/album/74o0yXOIsWSYDoU2C3Xdqo
https://itunes.apple.com/us/album/1-xhiro-feat-lindon-single/1372484137?ls=1

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store