Banner

Banner

Titulli Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me raki
Ndëgjuar 52,285,691
Shkarkuar 970
Pëlqyer 101,313
Publikuar 25/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Listen & Download song on:
https://AcromaxMedia.lnk.to/DashniMeRaki

Lyrics & Music: Getoar Selimi & Flori Mumajesi
Produced by : Babastars & Threedots
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store