Banner

Banner

Titulli Eva - E jotja
Ndëgjuar 393,335
Shkarkuar 1,007
Pëlqyer 4,760
Publikuar 26/05/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Teksti: Elinel
Muzika: Cricket
Make up: Arber Bytyqi
Styling: Lookatme.ks
Video: ND Film Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store