Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - A Do Te Jam E Jotja
Ndëgjuar 64,727
Shkarkuar 538
Pëlqyer 136
Publikuar 08/10/2012

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/LeonoraJofficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store