Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Sonte do te jem e jotja
Ndëgjuar 96,423
Shkarkuar 355
Pëlqyer 222
Publikuar 02/02/2014

Informatat e këngës
Flora Gashi
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial

All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store