Banner

Banner

Titulli Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana
Ndëgjuar 60,880,672
Shkarkuar 15,923
Pëlqyer 155,821
Publikuar 05/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Download or Stream: https://avddigital.lnk.to/PrincessDiana

Produced by: BigBang (REDBOX Entertainment)
Executive Producer: NESËR Music
Lyrics by: Ledri Vula & Lyrical Son
Film by: Supercut
Directed by: Besian Durmishi
Video produced by: Adea Kelmendi

Lyrics:

[Chorus x2:]
Cubana, a munem me t’thirr mañana(neser)
Je ka mvjen sikur flladi n'Havana
My princess, Diana

[Ledri:]
She's my princess Diana,
princess Diana
Kur jom me to une she's my baby mama, baby mama
Nuk kena Instagrama, skena as telefona
Nuk po dojna drama

Krejt ca po du me te o ni dark n'deti
Me qel shishe t'venes deri te hupim vetin
Mandej kandal kadale me gjet njoni-tjetrin
Rrenqethi direkt si e preki

Yeap, she's my babe
Yeap, hajde pe rrisim ni pet
Hajde marrim ni shator
dhe n'mal hupim na dy vet
Wild thoughts about you
animal planet
Njekem pi shtetit n'shtet
(Yeeeeh)


[Chorus x2:]
Cubana, a munem me t’thirr mañana(neser)
Je ka mvjen sikur flladi n'Havana
My princess, Diana

[Lyrical Son:]
Edhe kur sm'thirr une prap ty t'ni
Sikur melodi zoni saj n'vesh t'mi
Tri her e kom pa e kom ra n dashni

Se na dy jena perfekta (aaah)
E pres kur jena vet na
Po du me ta shpreh, me ta shkru edhe n letra
Baby no mi mientas, o ka m'vyn e verteta (aaaAa)

Pse nuk po ma thu edhe sa don me m'majt
Je ka don me t'lut qato je tu e zgat
Nuk je mo e thjesht duhesh me u pershtat
Ta dho zemer tem mos m'len dur that

[Ledri:]
Ya, per mu e di qe ti je e para
Jom ka t'ndjeki si me bo gara
Ti e din, kur kalon rruges lshohen alarmat
Kush hin mes neve si mes dy zjarrmave (eeeh)

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t'thirr mañana(neser)
Je ka mvjen sikur flladi n'Havana
My princess, Diana

℗ & © AVD Digital & NESËR L.L.C.. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store