Banner

Banner

Titulli Robert Berisha - Pa ty
Ndëgjuar 429,385
Shkarkuar 1,073
Pëlqyer 4,405
Publikuar 19/06/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store