Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj ft NRG Band - Dashnia jeme
Ndëgjuar 8,400,559
Shkarkuar 4,348
Pëlqyer 18,106
Publikuar 21/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj
Language : Albanian
Country : Republic of Kosovo
Executive Producer : Genc Prelvukaj

Spotify: https://smarturl.it/dashniajeme-spotify
iTunes: https://smarturl.it/dashniajeme-itunes


Social Media :

https://web.facebook.com/gencprelvukajkosovo/
https://web.facebook.com/blackfishks/
https://twitter.com/GencPrelvukaj
https://www.instagram.com/gencprelvukaj/

https://web.facebook.com/BesnikQakaOfficial/
https://web.facebook.com/NRGbandfanclub/
https://www.instagram.com/besnik_qaka/
https://www.instagram.com/nrgbandofficial/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store