Banner

Banner

Titulli Lori - Kalleni shoqnia
Ndëgjuar 119,620
Shkarkuar 162
Pëlqyer 861
Publikuar 23/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Texti: Aida Baraku
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Orkestrimi: Miti Geci
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store