Banner

Banner

Titulli Tayna - Shqipe
Ndëgjuar 30,906,600
Shkarkuar 2,281
Pëlqyer 120,644
Publikuar 30/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music & Produced : Cricket Music
Lyrics: Tayna
Executive Producer: Rinor Hykolli
Mastering: Lorenc Aliaj Avaxus

© 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store