Banner

Banner

Titulli Yll Limani - Prej se jena nda
Ndëgjuar 25,649,277
Shkarkuar 18,708
Pëlqyer 60,273
Publikuar 16/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Download & Stream: https://fanlink.to/PSJN

Yll Limani - Prej se jena nda
Music and lyrics: Yll Limani
Music produced by: Gezim Lazri (Diverse Music)
Mix and master: Lorenc Aliaj (Avaxus)
Video: Imagine Films
Prodhuar per: ONIMA

Connect with Yll Limani:
https://www.instagram.com/ylllimani/


#majk #yll #krejttifala #fala
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store