Banner

Banner

Titulli Lori - Dasma jone
Ndëgjuar 19,133
Shkarkuar 2,116
Pëlqyer 202
Publikuar 10/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store