Banner

Banner

Titulli Tayna - Fake
Ndëgjuar 17,407,228
Shkarkuar 24,438
Pëlqyer 70,431
Publikuar 18/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Music & Produced: Cricket
Lyrics:Tayna
Mix & Master: Avaxus
Directed: Alban Selimaj
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store