Banner

Banner

Titulli Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala
Ndëgjuar 32,091,748
Shkarkuar 25,654
Pëlqyer 69,727
Publikuar 17/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Video By: Imagine Films
Produced by: Gzim Lazri, Diverse Music
Lyrics: Majk & Yll Limani
Mix & Master: Don Gima
Vocal Recording: Diverse Music & Cricket Music
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store