Banner

Banner

Titulli Tayna - Doruntina
Ndëgjuar 21,744,901
Shkarkuar 26,064
Pëlqyer 25,260
Publikuar 26/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Tayna - Doruntina
Music & Produced: Cricket
Lyrics: Tayna
Executive Producer: Rinor Hykolli
Directed by: Alban Selimaj
Styling : [email protected] , Donjeta Macula
Make-up : Dafinë Neziri
Hair : Angel Studio

Connect with Tayna:
https://www.instagram.com/tayna/

© 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
#tayna #columbiana #fake
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store