Banner

Banner

Titulli Eni Koci ft. Besnik Caka - Zemer
Ndëgjuar 5,551,175
Shkarkuar 7,957
Pëlqyer 19,464
Publikuar 28/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
#ENIKOCI #BESNIKQAKA #ZEMER
https://www.instagram.com/enikociiii
New single "Zemer" available on:
SPOTIFY:http://smarturl.it/zemer/spotify
Deezer: http://smarturl.it/zemer/deezer
ITunes: http://smarturl.it/zemer/iTunes
Get the song here: http://www.smarturl.it/Zemer
Follow Eni Koci on:
Website: http://www.enikoci.info
https://www.instagram.com/enikociiii
https://twitter.com/eni_koci
You Tube: https://www.youtube.com/user/Enikoci1
https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages

Produced by : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store