Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo ft Eneda Tarifa ft Robert Berisha - Cuna dhe goca
Ndëgjuar 1,257,896
Shkarkuar 480
Pëlqyer 7,776
Publikuar 05/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Available on:
https://www.deezer.com/us/album/74932932
https://open.spotify.com/album/5pmCkntCHIROO3FRXV4Fng
https://itunes.apple.com/us/album/cuna-dhe-goca-feat-eneda-tarifa-robert-berisha-single/1438263598?ls=1

Sound by: Don production ( Gramoz Kozeli & Dj Rob )
Video by: Pro Video
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store