Banner

Banner

Titulli Nurteel ft Robert Berisha - Xhelozi
Ndëgjuar 1,021,625
Shkarkuar 258
Pëlqyer 5,535
Publikuar 14/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Nurteel
Lyrics: Nurteel & Ghulo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store