Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft. Mani - Fustani
Ndëgjuar 1,321,620
Shkarkuar 3,066
Pëlqyer 3,884
Publikuar 17/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Available on: https://acromaxmedia.lnk.to/Fustani
Music: Bini Nebihu
Lyrics: Fadoo & Bleta
Produced by: Diez Music
Video: Max Production
MUA: Sellma
Hair: Nagipi
Styling: Mr. Rrex Fashion
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store