Banner

Banner

Titulli Noizy ft. Dafina Zeqiri - A don Love
Ndëgjuar 18,210,489
Shkarkuar 18,525
Pëlqyer 73,933
Publikuar 21/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Video & Music by BledBeats
Lyrics: Noizy & Dafina
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store