Banner

Banner

Titulli Butrint Imeri - Kush
Ndëgjuar 19,271,844
Shkarkuar 1,918
Pëlqyer 65,961
Publikuar 22/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Download / Stream: https://avd.lnk.to/Kush

Executive Producer: '96
Written by Butrint Imeri
Music & Produced: RZON
Directed by Shaban Shabani

Published by AVD Digital

Butrint on Instagram: http://smarturl.it/ButrintOnInstagram
Butrint on Facebook: http://smarturl.it/ButrintOnFacebook

℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store