Banner

Banner

Titulli Rovena Stefa - Jeta Jeta
Ndëgjuar 177,941
Shkarkuar 2,003
Pëlqyer 1,212
Publikuar 27/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Idea, Muzika & Teksti: Rovena Stefa
Orkestrimi: Edlir Begolli
Producent : Rovena Stefa
Booking Contact: 0037745328737 (whatsapp)
Skenografi & Kostumografi: Samoela Aderi
Hair and Make UP: Beauty by Bro
All rights reserved: @RovenaStefa
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store