Banner

Banner

Titulli 2Ton x Donjeta - Sa gabime
Ndëgjuar 20,211,059
Shkarkuar 25,786
Pëlqyer 29,215
Publikuar 07/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
https://acromaxmedia.lnk.to/SaGabime
Music: 2Ton
Text: 2Ton
Beat: Genc Avdyli & Bini Diez
Metro Music
Diez Music

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/78039692
Spotify: https://open.spotify.com/album/40wpjNgBIxRnq4zrZycYoi
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sa-gabime-single/1441547559?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store