Banner

Banner

Titulli Robert Berisha - Per Ditelindje
Ndëgjuar 3,287
Shkarkuar 1,744
Pëlqyer 75
Publikuar 22/11/2018

Informatat e këngës
Robert Berisha - Per Ditelindje

Listen/Download:
Spotify: https://smarturl.it/PerDitelindjeSpotify
iTunes: https://smarturl.it/PerDitelindjeiTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/PerDitelindjeAppleM
Deezer: https://smarturl.it/PerDitelindjeDeezer

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv

Muzika: Nertil Morina
Teksti: Arsim Bunjaku
Ork: Chipsi

(C) Robert Berisha 2018

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store