Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi ft Miloti - Nuk harrohet
Ndëgjuar 380,480
Shkarkuar 1,835
Pëlqyer 854
Publikuar 22/11/2018

Informatat e këngës
▶ Edona & Miloti - Nuk harrohet - 2018-2019
iOS & Android
Premier Songs: www.premiersongs.com/edona
iTunes: https://apple.co/2P22Xhe
Spotify: https://spoti.fi/2PPmNkY

Teksti & Muzika: Arsim Bunjaku, Orkestrimi: Ardian Kastrati, Video: EMFcreative

(c) Të gjitha të drejtat e publikimit "Premier Songs"

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store