Banner

Banner

Titulli Gazi ft Shkendije Mujaj ft Sedat Rama - E Dridhi E Dridhi
Ndëgjuar 7,380,383
Shkarkuar 3,951
Pëlqyer 10,374
Publikuar 24/11/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Beat by: S4MM, Don Gima x Niza
Mix/Master by: Don Gima x Niza
Video by : Alban Selimaj

Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store