Banner

Banner

Titulli Flora Gashi ft. Aziz Murati - Hajde Nuse
Ndëgjuar 590,545
Shkarkuar 520
Pëlqyer 548
Publikuar 24/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi ft. Aziz Murati - Hajde Nuse (GEZUAR 2019)
Degjo Albumin: http://merchlinks.com/Gezuar2019Albumi
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Producer: Gertit GmbH
Teksti & Muzika: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: Gmusic
Directed By: Bushi

Veshjet e modeleve nga: Mimoza Kadriaj
https://www.instagram.com/mimoza_kadriaj/

© 2018 Gertit GmbH. All Rights Reserved

#Gmusic #FloraGashi #Gezuar2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store