Banner

Banner

Titulli Greta Koci - Kolazh Per Shqiperine
Ndëgjuar 128,533
Shkarkuar 3,235
Pëlqyer 1,962
Publikuar 27/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
#GRETAKOCI #KOLAZHPERSHQIPERINE
https://www.instagram.com/gretakoci1
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage
Video by :Studio Retno
Makeup: Eni Cuko
Special Thanks :Igli Tomcini,Xhulio Demaj ,Guitar: Redi Hoxhallari
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store