Banner

Banner

Titulli Albulena Ukaj - Nusja nga Tetova
Ndëgjuar 122,229
Shkarkuar 169
Pëlqyer 362
Publikuar 27/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
All Rights Reserved (P) & (C) Jehona Production-Tetovë
Gezuar 2019 Tv Topestrada -Produksioni Jehona-Tv Sharri
Video:Jehona Production
https://www.facebook.com/topestradatv/
http://www.jehonamuzik.com/
https://www.facebook.com/JehonaProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store