Banner

Banner

Titulli Ryva Kajtazi - Zemren falma
Ndëgjuar 104,248
Shkarkuar 2,394
Pëlqyer 239
Publikuar 28/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Programi festiv Labia 2019
Ryva Kajtazi - Zemren falma - 2019 -

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4
iTunes :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/itunes
Amazon :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/amazonmusicbuy
Premier : https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/spotify
Deezer:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/deezer
AppleMusic:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/applemusic
Qobuz:
.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store