Banner

Banner

Titulli Majk - Qikita
Ndëgjuar 7,757,660
Shkarkuar 13,865
Pëlqyer 22,395
Publikuar 30/11/2018

Informatat e këngës
Melody & Lyrics: Majk
Produced by: Rzon
Beat by: Xon Oxa & Rzon
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80480202
Spotify: https://open.spotify.com/album/4RKmBx7aXxxoZv7pJ0q5Cz
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/qikita-single/1445156446?ls=1&app=itunes

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store