Banner

Banner

Titulli Buta - Pse Ke Ardh Ktu
Ndëgjuar 4,362,525
Shkarkuar 5,068
Pëlqyer 8,993
Publikuar 03/12/2018

Informatat e këngës
Single i dyte prej Vjeshte / Dimer ‘18
Directed by: Agon Hamza
Music by: Shyheem
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store