Titulli Motrat Gashi - Kan ardh Bijat
Ndëgjuar 764
Shkarkuar 63
Pëlqyer 3
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Motrat Gashi - Kan ardh Bijat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store