Banner

Banner

Titulli Yll Limani - Vaj
Ndëgjuar 13,915,839
Shkarkuar 1,119
Pëlqyer 20,963
Publikuar 05/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/Vaj

Yll Limani - Vaj
Music & Produced: Cricket
Lyrics: Yll Limani
Mix/Master: Lorenc Aliaj


Connect with Yll Limani:
https://www.instagram.com/ylllimani/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store