Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - Je e rezervuar
Ndëgjuar 11,222
Shkarkuar 1,897
Pëlqyer 83
Publikuar 07/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia #muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store