Banner

Banner

Titulli Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Ora 12
Ndëgjuar 122,238
Shkarkuar 2,978
Pëlqyer 315
Publikuar 07/12/2018

Informatat e këngës
Video : MProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store