Banner

Banner

Titulli Sinan Hoxha ft 2 Step ft Almenda - Mama mia
Ndëgjuar 4,625,895
Shkarkuar 662
Pëlqyer 18,862
Publikuar 14/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Arrangement: Marsel Gunga
Lyrics: 2 Step
Production by Gravity Music
Mixed and Mastered by Edi Balili at "MUZA"
Produced by Sinan Hoxha

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/81972922
Spotify: https://open.spotify.com/album/4GtwF1KUSE0FVeoDIeRSGk
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/mama-mia-feat-2-step-almenda-single/1446885430?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store